KARCZMA ZACISZE

Imprezy okolicznościowe

Niezwykła atmosfera Karczmy i zapierające dech w piersiach piękno okolicy sprzyjają nie tylko relaksowi na łonie natury ale także organizacji wyjątkowych imprez i uroczystości

  • Wesela
  • Komunie
  • Chrzty
  • Biesiady / ogniska
  • Spotkania biznesowe
KONTAKT
sala weselna

Karczma Zacisze w Krutyni

Gwarantujemy, że przyjęcie w naszej restauracji będzie uroczyste, poruszające i na długo pozostające w pamięci Waszych gości

KARCZMA ZACISZE

Restauracja i sala weselna

Niezwykła atmosfera Karczmy i zapierające dech w piersiach piękno okolicy sprzyjają nie tylko relaksowi na łonie natury ale także organizacji wyjątkowych imprez i uroczystości. Jedną z najbardziej wyjątkowych uroczystości w życiu jest wesele. Wybór pomiędzy ceremonią skromną czy wystawną pozostawiamy Weselnikom, my gwarantujemy, że przyjęcie w naszej restauracji będzie uroczyste, poruszające i na długo pozostające w pamięci Waszych gości. Sala weselna to drewniana karczma z cudowną sielankową atmosferą i jej bajeczne otoczenie mogą utrwalić się w pamięci gości jako niecodzienne przeżycie. Bliskość rzeki tworzy sprzyjające warunki do aranżowania niepowtarzalnych elementów uroczystości weselnej. Oferujemy bardzo widowiskowe ogniska na wodzie czy pychówkę łodziami dla Pary Młodej. Atrakcje te zapewniają temat rozmów dla Państwa rodzin jeszcze wiele lat po uroczystości. Wyborna kuchnia bazująca na regionalnych wyrobach na długo pozostanie w pamięci wszystkich Gości weselnych. Uroczystość może przybrać różnorakie formy, a menu zmodyfikujemy do Państwa potrzeb.

Również święta naszych pociech do których zaliczamy Chrzciny, Komunie czy choćby urodziny, zasługują na szczególną oprawę, którą sala weselna jest w stanie zapewnić. Dzięki kompleksowej obsłudze będą Państwo mogli cieszyć się wraz z rodziną tym szczególnym momentem w życiu waszych dzieci, nie troszcząc się  problemy które z pewnością przysporzyłaby choćby najmniejsza impreza tego typu organizowana w Państwa domach. Bliskość wody i otwarta przestrzeń sprawią wielką frajdę Państwa milusińskim.

Zapraszamy również firmy i instytucje do organizowania wraz z nami biesiad i ognisk. Dysponujemy miejscem ogniskowym oraz drewnianą altaną mieszczącą do 40 osób w której serwujemy świetną lokalną dziczyznę z grilla. Organizowane przez nas imprezy na otwartym powietrzy trwają do rana, a muzyka grana przez zaprzyjaźnionego akordeonistę ciągnie się wiele kilometrów w dół rzeki. Program i menu biesiady dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań klienta oraz pory roku.

Nasza Restauracja / sala weselna pomieści do 100 biesiadników.

Zapraszamy do kontaktu, pomożemy w wyborze dań, podzielimy się swoim doświadczeniem oraz podpowiemy sprawdzone rozwiązania.

Gościniec Zacisze

Sprawdź pokoje

Pokoje

Karczma Zacisze

Sprawdź menu

Menu