Spływy kajakowe

KAJAKI KRUTYŃ

Nie chcesz przesiedzieć urlopu? Zabierz swoich przyjaciół na chwilę aktywności w kajaku. Relaks z domieszką rywalizacji zapewnią nasze spływy grupowe.

  • Zorganizowane spływy kajakowe jedno lub kilkudniowe
  • Spływy indywidualne
  • Spływy firmowe, kajakowe wyjazdy integracyjne
  • Wypożyczalnia kajaków i sprzętu turystycznego
  • Transport kajaków w dowolne miejsce na szlaku rzeki Krutyni
  • Opcjonalnie atrakcje dodatkowe jak ogniska, przewozy łodziami itd.
KONTAKT
kajaki krutyń

Aktywny wypoczynek sposobem na lepsze samopoczucie

Zaufaj nam i pozwól zorganizować spływ kajakowy jednym z najpiękniejszych szlaków rzecznych Europy
kajaki krutyń

KAJAKI KRUTYŃ

Zapraszamy na fantastyczną przygodę!!!

Po posileniu się miejscową kuchnią serwowaną w Karczmie Zacisze można udać się na spacer jedną ze Ścieżek Przyrodniczych Krutyni lub skorzystać z wypożyczalni kajaków należącej do Karczmy jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz canoe. Nasz sprzęt dostosujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań, zapewnimy również pełny osprzęt potrzebny do bezpiecznej aktywności na rzece.

Osoby które przynajmniej raz spróbowały nie trzeba przekonywać do kajaku, wracają do nas regularnie. Jeśli jeszcze nigdy nie płynąłeś w żadnym, uwierz nam KAJAK JEST DLA KAŻDEGO. Nie ważne ile masz lat i jaka jest Twoja sprawność fizyczna. Nie ważne czy jedynym sportem jaki uprawiasz jest trzymanie pilota, czy bieg na przełaj. Nie ważne czy jesteś singlem i lubisz samotnie się relaksować, czy rodzicami piątki dzieci w różnym wieku. Z nami Pokochasz Mazury.

Kajaki Krutyń – spływy kajakowe są świetnym sposobem na spędzenie weekendu dla zestresowanych zgiełkiem miasta w ciągu tygodnia. Płyniesz w czasie ustalonym przez siebie, możesz spokojnie podziwiać unikatowe walory przyrodnicze. My pomożemy wybrać trasę oraz zapewnimy stabilne wygodne kajaki z miękkim siedzeniem, kamizelki w odpowiednim rozmiarze, lekkie wiosła oraz bezpieczny parking na pozostawienie Twojego auta.

Nie chcesz przesiedzieć urlopu? Zabierz swoich przyjaciół na chwilę aktywności w kajaku. Relaks z domieszką rywalizacji zapewnią nasze spływy grupowe. Zapraszamy firmy, szkoły i wszelkie instytucje do organizowania wyjazdów na integrację podczas spływu rzeką Krutynią. Zapewnimy pełną logistykę i podzielimy się wieloletnim doświadczeniem.

Wzdłuż rzeki Krutynia znajduje się dużo pól biwakowych, namiotowych, stanic oraz gospodarstw agroturystycznych, w których można przenocować.

Oferujemy:

– kajaki Krutyń, wypożyczalnia i transport kajaków
– zorganizowane spływy kajakowe jedno lub kilkudniowe
– spływy indywidualne
– wycieczki rowerowe
– spływy firmowe, kajakowe wyjazdy integracyjne
– wypożyczalnia kajaków i sprzętu turystycznego
– transport bagaży brzegiem
– transport kajaków w dowolne miejsce na szlaku rzeki Krutyni
– transport kierowców po samochody
– bezpłatny parking
– opcjonalnie atrakcje dodatkowe jak ogniska, przewozy łodziami itd.