fotobudka na imprese

FOTOBUDKA SELFIE

Rozkręć swoją impresę

Najlepszy sposób na zapewnienie gościom niesamowitej zabawy! Fotobudka to obecnie najpopularniejsza atrakcja jakia może pojawić się na Twojej imprezie. Masa zabawy, mnóstwo gadżetów i kostiumów rozkręci każdego i zapewni niezapomniane chwile.

Niezależnie czy jest to wesele, studniówka, impreza rodzinna cz impreza firmowa – zapewniamy pełną obsługę i masę zabawy dla Ciebie i Twoich gości.

Zadzwoń do nas po więcej szczegółów. Dla imprez organizowanych w naszym lokalu mamy przygotowaną ofertę specjalną!

restauracja krutyń
restauracja krutyń

Fotobudka, która rozkręci Twoją imprezę!

Fotobudka – Selfie

Wesela

Organizując ślub i wesele chcemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i wyróżniało się na tle innych, czymś wyjątkowym. Wydarzenie to zostanie w pamięci, nie tylko Parze Młodej, ale wszystkim zaproszonym przez nich gościom. Każdej parze zależy, aby ich znajomi, przyjaciele i rodzina wspaniale się bawili na tej jedynej w swoim rodzaju imprezie.

Eventy, imprezy firmowe

Na Twoje życzenie cała Fotobudka stanie się powierzchnią reklamową Twojej firmy. Dodatkowo możemy umieścić na zdjęciach i tle logo firmy, dane kontaktowe, a także grafikę nawiązującą do tematu imprezy – dzięki temu każdy zapamięta kto był jej organizatorem, co stanowi doskonałą reklamę.

Studniówki

Każdy, kto był na studniówce wie, że jest to jedyna taka impreza w życiu. Kto z nas nie lubi się przebrać, zmienić wizerunku chociaż na chwilę? Każdy i na pewno Ty też. Zróbcie sobie klasowe zdjęcie, pstrykajcie foto klasowej paczki. To takie fajne i proste. A co najważniejsze zdjęcie masz po 20 sekundach oraz pamiątkę na całe życie.